Облік і оподаткування

Одним з невід’ємних елементів будь-якої економіки є розвинута і ефективно організована бухгалтерська справа. Внесок бухгалтерської професії у розвиток підприємства, суспільства і держави в цілому, зводиться до правильного і повного відображення господарських операцій економічних суб’єктів.

Високе суспільне значення бухгалтерської професії сприяє тому, що завжди буде попит на таких фахівців.

Бухгалтерський облік здебільшого називають мовою бізнесу. І це справді так. Адже він широко використовується в діловому світі для опису ділових стосунків між різними підприємствами. Крім того, термінами і поняттями бухгалтерського обліку широко оперують не тільки бухгалтери і менеджери, а й фінансисти, плановики та інші фахівці управлінського апарату будь-якого підприємства, власники, інвестори, банкіри, юристи, — всі, хто так чи інакше вступає в ділове життя.

Знання бухгалтерського обліку також сприяє організації власної справи, оскільки в сучасному світі бухгалтерський облік – основа для прийняття управлінських рішень у бізнесі. Без вивчення бухгалтерського обліку не можна пізнати економічну, фінансову та юридичну сторони діяльності суб’єкта господарювання будь-якої організаційно-правової форми. Без бухгалтерського обліку бізнес був би некерованим.

ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЇ

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» підготовлені для обліково-економічної, організаційно-управлінської, контрольно-ревізійної та аудиторської діяльності і можуть працювати  на підприємствах різних форм власності; в територіальних органах Державної фіскальної служби; контрольно-ревізійних управліннях; аудиторських фірмах; банківських та інших фінансово-кредитних установах; страхових та інвестиційних компаніях.

Випускники спеціальності «Облік і оподаткування» можуть обіймати наступні посади: бухгалтер; завідувач каси; менеджер; касир-експерт; економіст; аудитор; ревізор; фінансовий аналітик; державний податковий інспектор.